WhatsApp Image 2019-03-05 at 12.07.52.jpeg

Uzm. Veteriner Hekim Gökhan Toker

Merhaba ben  Uzm. Veteriner Hekim Gökhan Toker 

1989 yılında Sakarya'da doğdum. Lise eğitimimi hayatımda önemli yeri olan Sakarya Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2008 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde eğitimime başladım. İntörn eğitimim esnasında farkettiğim theriogenolojye olan ilgimde dolayı Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim dalında özel öğrenci olarak yüksek lisansa başladım ve 2017 yılında mezun oldum.
Öğrenim hayatım boyunca çeşitli kliniklerde ve çeşitli sektörlerde staj yapma imkanı buldum. İvsa (international veterinary students association) ile katıldığım öğrenci değişim programlarıyla Avrupa'da veteriner hekimlik hakkında ufkumu genişletme ve birçok meslektaşımla fikir alışverişi ve yakın ilişkiler kurma fırsatı bulabildim.

Meslek hayatıma PETHOSPITAL HAYVAN HASTANESİ'nde başladım. 2015 yılıyla beraber PETCODE HAYVAN HASTANESİ'nde ağız ve diş sağlığı sorumlu hekimi ve uzmanlık alanım olan reprodüksyon konusunda görevime devam ettim. Hekimliğe başladığım ilk günden itibaren kendimi veteriner diş hekimliği, reprodiksyon, enfeksiyöz hastalıklar ve dahiliye konularında geliştirdim ve hala gelişebilmek adına öğrenmeye devam etmekteyim.

2017 Haziran ayında dostum, yol arkadaşım, mesleğine değer verdiğine gönülden inandığım ve gördüğüm Vet.Hek. Eren Murat AKTAŞ ile birlikte WESTVET VETERİNER KLİNİĞİ'ni açmaya karar verdik. İkimizin benimsediği hayat boyu öğrenme ve yenilenme felsefesiyle bilimsel, dogmalardan uzak, sadece modern veteriner tıbbın gerektirdiklerini yerine getirecek bir klinik hayalimize WESTVET VETERİNER KLİNİĞİ'nde hayat verdik ve bitmeyen hayallerimizle ilerlemeye devam ediyoruz.