Alacaatlı Mh. Dükkan Alacaatlı No:1-2 Çankaya Ankara
24 Saat Açık
Westvet Hayvan HastanesiMenü

Veteriner Hekim Ezgi Deniz Mavili

Veteriner Hekim / Ezgi Deniz Mavili

Merhaba, ben veteriner hekim Ezgi Deniz Mavili. 1999 yılında Eskişehir'de doğdum. Lise eğitimime Kılıçoğlu Anadolu Lisesi'nde başladım ve ardından Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitimime devam ettim. Eğitim hayatım boyunca kongrelerde görev alma ve çeşitli kliniklerde staj yapma şansı yakaladım. 2022 yılında mezun olduktan sonra hayvanların sağlığını koruma ve onların yaşam kalitesini artırma amacıyla klinisyen meslek hayatıma atıldım.

Şu anda Westvet Hayvan Hastanesi'nde veteriner hekim olarak çalışmaktayım. Evcil hayvanların sağlık sorunlarını teşhis etmek, tedavi etmek ve sahiplerine rehberlik etmek gibi görevlerim aracılığıyla hayvanlarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyorum. Her gün karşıma çıkan farklı vakalarla, veterinerlik bilgilerimi ve becerilerimi geliştirmekten büyük bir keyif alıyorum. Güncel olarak veteriner dermatoloji alanında kendimi geliştirmekteyim.

Başkalarının da bu alandaki başarılarına katkıda bulunmayı umuyor ve gelecekteki kariyerimde daha fazla deneyim kazanmak ve veterinerlik alanında daha geniş bir etki yaratmak için çalışmalarıma devam ediyorum.

Hakkımızda Hakkımızdaİletişim İletişim Whatsapp
HakkımızdaWestvet Hayvan Hastanesi
+90312 229 93 78
+90312 229 93 78
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat