Alacaatlı Mh. Dükkan Alacaatlı No:1-2 Çankaya Ankara
24 Saat Açık
Westvet Hayvan HastanesiMenü

Ameliyatlar

Westvet Hayvan Hastanesi dostlarınızın ihtiyaç duyabileceği her türlü cerrahi girişim, alanında uzman hekimler tarafından yapmaktadır. Anestezi öncesi muayeneyi prensip haline getirerek (böbrek, karaciğer biyokimyaları, tam kan sayımı, akciğer röntgeni) dostlarınızın her zaman minimum anesteziye ve maksimum güvene olan ihtiyacını önemsiyoruz.

Hayvan Ameliyathanesi Ankara

Hayvan ameliyathanesi, veteriner tıbbında cerrahi müdahalelerin gerçekleştirildiği özel bir bölümdür. Hayvan ameliyathanesi, hayvanların çeşitli sağlık sorunlarını tedavi etmek için cerrahi operasyonların yapıldığı yerdir. Hayvan ameliyathaneleri genellikle veteriner kliniklerinde veya hayvan hastanelerinde bulunur.

Hayvan ameliyathaneleri, rutin kısırlaştırma operasyonlarından, travma sonrası cerrahi müdahalelere ve karmaşık iç hastalıkların cerrahi tedavilerine kadar çeşitli cerrahi prosedürleri gerçekleştirir.

Örneğin, tıbbi ihtiyaca bağlı olarak, köpeklerde ve kedilerde tümör çıkartma, kırık kemiğin onarımı, iç organların cerrahi müdahalesi gibi işlemler bu ameliyathanelerde gerçekleştirilebilir. Hayvan ameliyathanesinde, hayvanın anestezi altında rahat ve güvenli bir şekilde olması sağlanır.

Deneyimli veteriner cerrahlar, ameliyat sürecini yönetir ve ameliyat sonrası bakımı sağlarlar. Modern hayvan ameliyathaneleri, ileri cerrahi ekipmanları ve teknolojileri kullanarak daha güvenli ve başarılı cerrahi sonuçlar elde etmeye odaklanır.

Hayvan sahipleri, evcil hayvanlarının cerrahi müdahale gerektiren durumlarında bir veteriner kliniği veya hastanesine başvurarak, hayvanlarının en iyi bakımı almasını sağlayabilirler.

GÖRÜŞLER
Sizden Gelenler
Hakkımızda Hakkımızdaİletişim İletişim Whatsapp
HakkımızdaWestvet Hayvan Hastanesi
+90312 229 93 78
+90312 229 93 78
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat