Alacaatlı Mh. Dükkan Alacaatlı No:1-2 Çankaya Ankara
24 Saat Açık
Westvet Hayvan HastanesiMenü

Acil Servis

Kedi ve köpeklerinizin başına üzücü olaylar gelebiliyor. Westvet Hayvan Hastanesi olarak 7 gün 24 saat profesyonel acil ekibimiz hizmetinizde.

Hayvan Acil Servis Ankara

Hayvanlarda acil servis, veteriner tıbbında önemli bir hizmet alanıdır. Acil servis, hayvanların beklenmedik sağlık sorunlarıyla karşılaştığı durumlarda hızlı ve etkili müdahale sağlamak için tasarlanmıştır. Acil durumlar genellikle hayvanın yaşamını tehdit eden durumları içerir ve hemen müdahale gerektirir.

Westvet hayvan hastanemiz ve veteriner acil servislerimizde, hayvanlarınızın acil tıbbi bakım ve tedavi ihtiyaçlarına yanıt verilir. Bu tür hizmetler, ani yaralanmalar, zehirlenmeler, solunum sıkıntısı, şiddetli ağrılar, doğum komplikasyonları gibi çeşitli durumları kapsar.

Hayvan sahipleri, bir acil durumda hayvanlarını hızla bir veteriner kliniğine götürmeli veya acil bir veteriner kliniği aramalıdır. Acil servisler, hayvanların hızlı bir şekilde değerlendirilmesini, teşhis edilmesini ve tedavi edilmesini sağlar, böylece hayvanların sağlıkları ve iyilik halleri korunmuş olur.

GÖRÜŞLER
Sizden Gelenler
Hakkımızda Hakkımızdaİletişim İletişim Whatsapp
HakkımızdaWestvet Hayvan Hastanesi
+90312 229 93 78
+90312 229 93 78
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat