Alacaatlı Mh. Dükkan Alacaatlı No:1-2 Çankaya Ankara
24 Saat Açık
Westvet Hayvan HastanesiMenü

Veteriner Laboratuvarı

Hastanemize başvuran kedi ve köpeklerinizin; idrar mikroskopisi ve analizi, tam kan sayımları, biyokimyasal analizleri ve hormon testleri hızlıca yapılabilmektedir.

 Veteriner Laboratuvarı Ankara

Hayvan tedavisinde laboratuvarlar, veteriner tıp alanında kullanılan ve hayvanların sağlık sorunlarının teşhis edilmesi, tedavi edilmesi ve araştırılması için çeşitli analizlerin yapıldığı tesislerdir. Bu laboratuvarlar, genellikle veteriner klinikleri, araştırma merkezleri veya hayvan hastanelerinin bir parçası olarak faaliyet gösterirler.

Hayvan tedavisinde laboratuvarlar, çeşitli testler ve analizler yoluyla hayvanların sağlık durumlarını değerlendirirler. Bunlar arasında kan ve idrar analizleri, doku örneklerinin incelenmesi, mikrobiyolojik kültürler, görüntüleme teknikleri (röntgen, ultrason, MRI) ve genetik testler bulunabilir. Bu testler, veteriner hekimlere doğru bir teşhis koymak ve uygun tedavi planını belirlemek için önemli bilgiler sağlar.

GÖRÜŞLER
Sizden Gelenler
Hakkımızda Hakkımızdaİletişim İletişim Whatsapp
HakkımızdaWestvet Hayvan Hastanesi
+90312 229 93 78
+90312 229 93 78
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat