Alacaatlı Mh. Dükkan Alacaatlı No:1-2 Çankaya Ankara
24 Saat Açık
Westvet Hayvan HastanesiMenü

Tekniker İlknur Günalp

Tekniker / İlknur Günalp

1982 Erzurum Şenkaya doğumluyum. İlk ve ortaöğretmimi Karaman Hurşit Akpınar Ortaokulu'nda tamamladım. Lise öğretimimi Osmaniye Mehmet Akif Ersoy Lisesi'nde tamamladım. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde İktisat bölümünden mezun olup lisans eğitimini tamamladıktan sonra ilk adıyla Avea İletişim hizmetlerinde aktivasyon sorumlusu olarak çalışma hayatına başladım.

Yaklaşık 14 yıl Avea tecrübesinden sonra 2020 yılında Anadolu Üniversitesi Veteriner Sağlık Teknikerliği bölümünden mezun oldum. Vetco Veteriner Kliniği'nde stajımı tamamladıktan sonra Yeni Mahalle Veteriner Kliniği'nde işe başladım. Daha sonra Pet Hospital Hayvan Hastanesi'nde çalışmaya başladım.

Şu anda West Vet Hayvan Hastanesi'nde çalışma hayatıma devam etmekteyim. WESTVET HAYVAN HASTANESİ'nde tam aile sıcaklığı ve samimiyetinde hastanemize gelen evcil dostlarımızı iyileştirmekteyiz. Burada olmaktan mutluluk duyuyorum.

Hakkımızda Hakkımızdaİletişim İletişim Whatsapp
HakkımızdaWestvet Hayvan Hastanesi
+90312 229 93 78
+90312 229 93 78
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat