Alacaatlı Mh. Dükkan Alacaatlı No:1-2 Çankaya Ankara
24 Saat Açık
Westvet Hayvan HastanesiMenü

Uzm. Veteriner Hekim Gökhan Toker

Uzm. Veteriner Hekim / Gökhan Toker

Merhaba, Ben Uzm. Veteriner Hekim Gökhan Toker. 1989 yılında Sakarya'da doğdum. Lise eğitimimi hayatımın önemli bir döneminde geçirdiğim Sakarya Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 2008 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitimime başladım. İntörn eğitimim sırasında theriogenolojiye olan ilgimle tanıştım ve Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim dalında özel öğrenci olarak yüksek lisansa başladım. 2017 yılında bu alanda mezun oldum.

Öğrenim hayatım boyunca çeşitli kliniklerde ve farklı sektörlerde staj yapma fırsatı buldum. İvsa (International Veterinary Students Association) ile katıldığım öğrenci değişim programları sayesinde Avrupa'da veteriner hekimlik alanında farklı bakış açıları kazanma şansı buldum, birçok meslektaşımla fikir alışverişi yapma ve yakın ilişkiler kurma fırsatı yakaladım.

Meslek hayatıma PETHOSPITAL HAYVAN HASTANESİ'nde başladım. 2015 yılından itibaren PETCODE HAYVAN HASTANESİ'nde ağız ve diş sağlığı sorumlu hekimi olarak görev yaptım ve uzmanlık alanım olan reprodüksyon konusunda çalışmaya devam ettim. Hekimlik kariyerime başladığım ilk günden itibaren veteriner diş hekimliği, reprodüksyon, enfeksiyöz hastalıklar ve dahiliye alanlarında kendimi geliştirdim ve hala öğrenmeye devam etme amacıyla çaba harcıyorum.

Haziran 2017'de, dostum, yol arkadaşım ve mesleğe olan inancımı paylaştığım Vet. Hek. Eren Murat AKTAŞ ile birlikte WESTVET VETERİNER KLİNİĞİ'ni açma kararı aldık. Uzm.Vet.Hek Oytun ÇINAR'ın aramıza katılmasıyla birlikte, bilimsel prensiplere dayanan, modern veteriner tıp gerekliliklerini karşılayan bir hayalimizi WESTVET HAYVAN HASTANESİ'ne dönüştürdük ve büyümeye devam ediyoruz, bitmeyen hayallerimizle yol almaya devam ediyoruz.

Hakkımızda Hakkımızdaİletişim İletişim Whatsapp
HakkımızdaWestvet Hayvan Hastanesi
+90312 229 93 78
+90312 229 93 78
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat