Alacaatlı Mh. Dükkan Alacaatlı No:1-2 Çankaya Ankara
24 Saat Açık
Westvet Hayvan HastanesiMenü

Veteriner Hekim Eren Murat Aktaş

Veteriner Hekim / Eren Murat Aktaş

1990 yılında Ankara'da doğdum ilk öğretimimi Ahmet Vefik Paşa İlköğretim okulunda Orta öğretimimi Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesinde tamamladım.

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde lisans eğitimim sürerken Erasmus Öğrenci Değişimi programı ile yurtdışında 1 yıl öğrenim görme fırsatı yakaladım. Birçok sektörde deneyim kazanmak için kanatlı sektöründe ŞenPiliç'te ve İlaç sektöründe Novartis İlaç Hayvan Sağlığı departmanında stajımı yaptım. 

Mezun olmamla birlikte Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimime başladım şu anda son aşamasındayım, aynı zamanda Terapi veteriner kliniğinde gece nöbetçi hekimi olarak meslek hayatıma başladıktan hemen sonra gündüz hekimi olarak çalışmaya devam ettim. Doğum ve jinekoloji dışında uzman danışman hekimlerimizle birlikte ortopedi, nöroloji ve cerrahi alanlarında bilgi ve deneyim kazanmakla birlikte hala kendimi geliştirmeye ve öğrenmeye devam etmekteyim.

2017 Haziran ayında, fakülteye başladığım günden bugüne kadar yan yana olduğum hekimlikte sonsuz güvenimi kazanan Vet. Hek. Gökhan TOKER ile birlikte WESTVET VETERİNER KLİNİĞİ'ni açmaya karar verdik. Uzm.Vet.Hek Oytun ÇINAR'ın da aramıza katılmasıyla birlikte hastaneye dönüşerek bilimsel, dogmalardan uzak, sadece modern veteriner tıbbın gerektirdiklerini yerine getirecek bir klinik hayalimize WESTVET HAYVAN HASTANESİ olarak hayat verdik ve bitmeyen hayallerimizle ilerlemeye devam ediyoruz.

Hakkımızda Hakkımızdaİletişim İletişim Whatsapp
HakkımızdaWestvet Hayvan Hastanesi
+90312 229 93 78
+90312 229 93 78
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat